Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu fizjoterapii w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie

Zagłębie Lubin S.A.O firmie

Zagłębie Lubin S.A.

Marii Skłodowskiej - Curie 98

Lubin

Jedna z największych Akademii Piłkarskich w Polsce KGHM Zagłębie Lubin
poszukuje kandydata na stanowisko:

Jesteśmy jedną z najlepszych Akademii Piłkarskich w Polsce, która od lat z powodzeniem szkoli młodych adeptów piłki nożnej i kształtuje ich na profesjonalnych zawodników zgodnie z ustalonym programem szkolenia. Szukamy osoby, która będzie zarządzać działem fizjoterapii w Akademii Piłkarskiej oraz nadzorować procesy leczenia zawodników. Poszukujemy osoby ambitnej, pracowitej, zorientowanej na pracę w środowisku sportowym.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW I OBSZARY DZIAŁANIA:

  • Zarządzenie i rozwój sztabu medycznego Akademii
  • Zarządzanie oraz rozwój bazy sprzętu do rehabilitacji
  • Nadzór nad organizacją pracy fizjoterapeutów w Akademii
  • Koordynowanie procesu kształcenia fizjoterapeutów w  procesie zewnętrznym i wewnętrznym Akademii
  • Dbanie o koleżeńskie relacje w zespole oraz pozytywną motywację jego członków
  • Reprezentowanie zespołu fizjoterapeutów i jego rozwój
  • Koordynowanie pracy fizjoterapeutów
  • Prowadzenie procesów fizjoterapii dla wszystkich zawodników Akademii
  • Ocena i diagnostyka funkcjonalna zawodników Akademii
  • Zapewnienie wysokiej jakości rehabilitacji opartej na dowodach naukowych
  • Ścisła współpraca z działem medycznym pierwszego zespołu oraz ze współpracującymi jednostkami medycznymi
  • Współpraca ze sztabem trenerskim Akademii na poziomie oceny stanu zdrowia zawodników
  • Uczestnictwo w działaniach Akademii związanych z bieżącą opieką medyczną – w szczególności w czasie rozgrywek i zajęć treningowych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i raportowanie urazów
  • Prowadzenie rejestru kontuzji i tworzenie indywidualnych kartotek medycznych dla każdego zawodnika
  • Współpraca z lekarzem klubowym, udział w konsultacjach specjalistycznych
  • Umawianie badań zleconych przez lekarza oraz koordynowanie badań specjalistycznych
  • Współpraca z ośrodkami zewnętrznymi leczącymi zawodników
  • Współpraca z trenerem przygotowania motorycznego (wspólne opracowanie programów prewencji urazów)
  • Nadzór procesów ubezpieczenia zawodników, zarządzanie procesem odszkodowania
  • Nadzorowanie zaopatrzenia medycznego oraz zakupów suplementacji
  • Godne reprezentowanie i identyfikowanie się z Klubem

WYMAGANE KWALIFIKACJE, DOŚWIADCZENIE I WIEDZA:

  • Studia wyższe - mgr fizjoterapii
  • Prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • Udokumentowane co najmniej 5-letnie doświadczenie w obszarze fizjoterapii
  • Szkolenia podyplomowe z zakresu rehabilitacji sportowej i ortopedycznej - będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy ze sportowcami, najlepiej w sporcie zespołowym oraz młodzieżą
  • Doświadczenie w rehabilitacji po operacjach ortopedycznych
  • Niezbędna wiedza dotycząca procesu leczenia i rehabilitacji od urazu do powrotu do treningu
  • Predyspozycje do koordynowania zespołem
  • Umiejętność podejmowania decyzji i inicjatyw
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z zawodnikiem i trenerem obcojęzycznym
  • Znajomość obsługi komputera w tym MS Office Excel
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanej Akademii Piłkarskiej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub inne formy zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Możliwość rozwinięcia umiejętności i wiedzy w ramach szkoleń
  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie współpracy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Nowoczesny sprzęt i zaplecze techniczne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne