Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu Gastronomii

Ascot Premium Hotel

3 9005 500 brutto / mies.

Radziwiłłowska 3

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

Ascot Premium Hotel **** w centrum Krakowa poszukuje do swojego zespołu Kierownika Działu Gastronomii.

Jeśli jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i posiadasz wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy w gastronomii zapraszamy Cię serdecznie do złożenia aplikacji.

Zadania na stanowisku:

- obsługa Gości hotelu na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi standardami

- obsługa Gości w barze i restauracji

- organizacja i nadzór pracy działu gastronomii

- komunikacja oraz ścisła współpraca ze wszystkimi działami w hotelu

- budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi

- dbałość o wizerunek restauracji hotelowej

- szkolenie oraz wdrażanie nowych pracowników

- zamawianie towaru do odpowiednich działów

- organizacja imprez okolicznościowych

- tworzenie, rozwijanie i dbałość o markę hotelu

- tworzenie grafików dla pracowników

- wprowadzanie faktur zakupowych

- kontrola nad magazynem

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność

  • kreatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie

  • posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • stałą i stabilną pracę

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • szkolenia i rozwój

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie zdrowotne

O nas

Ascot Premium Hotel**** to wyjątkowe miejsce,które przeniesie Cię w świat Premium spotykany jedynie w hotelach najwyższej klasy. W Ascot Premium Hotel każdy gość jest wyjątkowy. W tym nowo powstałym, kameralnym hotelu, usytuowanym w zacisznej części centrum Krakowa, każdy znajdzie coś dla siebie.