Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TBS Małopolska sp. z o. o. powstało w czerwcu 1999 roku.

    Przedmiotem działalności TBS-u jest budowanie własnych budynków mieszkalnych, z mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem oraz zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi.

    Od 20 lat TBS Małopolska pełni istotną rolę w zaspakajaniu potrzeb mieszkaniowych w Krakowie, Wadowicach i Skawinie.

    Oprócz zarządzania własnymi zasobami mieszkaniowymi TBS Małopolska, na zlecenie Właścicieli, zarządza i administruje Wspólnotami Mieszkaniowymi.

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja prawidłowego funkcjonowania własnych zasobów TBS-u
    • Organizowanie prac remontowych i przeglądów budowlanych
    • Nadzorowanie pracy administratorów
    • Prowadzenie wszystkich spraw na styku Właściciel nieruchomości, Najemca i Partycypant
    • Dbanie o dobry kontakt z Klientem
    • Administrowanie budynkami
    • Koordynacja ubezpieczania posiadanych nieruchomości
    • Koordynacja procesu windykacji

     Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Dodatkowym atutem byłaby wcześniejsza praca w Towarzystwie Budownictwa Społecznego
    • Doświadczenie min. 2 lata w pracy na podobnym stanowisku
    • Wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność
    • Umiejętność radzenia sobie z dużą ilością trudnych spraw
    • Komunikatywność, otwartość w kontaktach z Najemcami i Mieszkańcami, wysoka kultura osobista
    • Umiejętność obsługi Klienta
    • Biegła obsługa programów biurowych MS Office
    • Własny samochód i czynne prawo jazdy

    Oferujemy:

    • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę na pełnym etacie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.