Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi

SUWALSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W SUWAŁKACHO firmie

  • Korczaka 2A
    Suwałki, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

SUWALSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W SUWAŁKACH

Korczaka 2A

Suwałki

Prezes Zarządu Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Suwałkach poszukuje kandydata na  stanowisko:

Zakres zadań na stanowisku:

  • koordynowanie i nadzorowanie zagadnień w zakresie eksploatacji zasobów mieszkaniowych,
  • przygotowanie i nadzorowanie umów z kontrahentami w zakresie działalności eksploatacyjnej (dostawa energii cieplnej, elektrycznej, gazu, dostawa wody, wywóz nieczystości, konserwacje instalacji),
  • nadzór nad prawidłową pracą działu, w tym zapewnienie właściwej i terminowej realizacji prowadzonych spraw (rozliczenia kosztów c.o., rozliczenia wody, porządek i estetyka na osiedlach, wskaźniki stawek opłat eksploatacyjnych),
  • opracowywanie założeń do zbiorczych planów finansowo-księgowych oraz współpraca z działem finansowym w zakresie wpływów i kosztów utrzymania zasobów,
  • nadzór nad zaopatrzeniem i gospodarką magazynową,
  • współpraca z administracjami osiedlowymi oraz działem inwestycji i remontów .

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku technicznym lub ekonomicznym
  • minimum 4-letni staż pracy, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość prawa spółdzielczego i zasad rozliczania kosztów eksploatacji i utrzymania lokali,
  • odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność.

Wymagane dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy lub CV,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane uprawnienia (mile widziane uprawnienia budowlane) oraz staż pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów wraz z Oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko  o następującej treści:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko kierownika działu w Suwalskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Suwałkach.”

do dnia 17 lutego 2021 r. na adres: Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Korczaka 2A, 16-400 Suwałki lub złożenie  w sekretariacie Spółdzielni pokój nr 1.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. Z wybranymi kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Ogłoszenie archiwalne