Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Gospodarki Ziemniakami

INTERSNACK POLAND

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Jagiellońska 22

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie strategii zakupu ziemniaków

  • Zarządzanie polityką cenową i negocjowanie kontraktów

  • Prowadzenie kontraktacji surowców rolnych

  • Poszukiwanie nowych dostawców i budowanie sieci kontaktów biznesowych

  • Współpraca z dostawcami w zakresie prowadzenia upraw zgodnie z wymogami i obowiązującymi przepisami

  • Zarządzanie obszarem gospodarowania nasionami i sadzonkami kwalifikowanymi pod określone uprawy

  • Zapewnienie płynności dostaw surowców zgodnie z planem produkcji i polityką jakości

  • Współpraca ze strukturami Grupy przy tworzeniu polityki zarządzania ziemniakami

  • Wsparcie zakładów produkcyjnych i magazynów z zakresie praktyk przechowalniczych/produkcyjnych zarządzanego surowca

  • Nadzór nad rozliczeniami finansowymi z dostawcami

  • Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie zespołu Agronomów

Nasze wymagania

  • Wykształcanie - wyższe rolnicze lub pokrewne

  • Poparta doświadczeniem wiedza z obszaru skupu i kontraktacji płodów rolnych min. 5 lat

  • Znajomość zagadnień dotyczących upraw płodów rolnych

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji z ludźmi

  • Umiejętność organizacji i pracy projektowej

  • Umiejętność zarządzania ludźmi i koordynowania działań

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Prawo jazdy kat B;

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia roczna);

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Dodatkowe benefity: myBenefit, Multisport,

  • Możliwość nauki i rozwoju;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy