Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Handlowców Mobilnych

Kratki.plO firmie

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie i zarzadzanie regionem mobilnej sprzedaży systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, kominków, biokominków, ogrzewaczy ogrodowych.

  • Aktywne i skuteczne zarzadzanie grupą około 10 sprzedawców mobilnych

Nasze wymagania

  • W ciągu 2 lat będziemy w TOP 3 firm fotowoltaicznych w Polsce. Możesz uczestniczyć w tym projekcie i stać się jednym z kreatorów jego sukcesu.

  • Szukamy ludzi samodzielnych i zorganizowanych, dla których wyzwaniem i przyjemnością jest zbudowanie czegoś od podstaw. Menadżerów, którzy chcą stworzyć własny region, rozwijać go i z bardzo dużą dozą samodzielności nim zarządzać. Takich, którzy duszą się w sztywnych ramach zarządzania korporacyjnego, potrzebują wolności i miejsca do rozwoju. Menadżerów którzy potraktują swój Region jak przedsiębiorca zarządzający własną firmą.

  • Czego oczekujemy:

  • samodzielności,

  • kreatywności,

  • umiejętności perfekcyjnego zarządzania czasem swoim i innych,

  • optymizmu,

  • umiejętność generowania rozwiązań.

To oferujemy

  • rozpoznawalność marki – 22 lata na rynku,

  • pracę w zespole, który swoją prace traktuje z pasją,

  • udział w wypracowanym zysku – brak górnego limitu wynagrodzenia,

  • rzeczywistą decyzyjność i realny wpływ na tworzenie i zarządzanie regionem,

  • wsparcie marketingowe, rekrutacyjne i techniczne,

Nie aplikuj jeżeli:

  • źle czujesz się bez stałego wsparcia przełożonego,

  • stresuje Cię samodzielne podejmowanie decyzji i branie za nie odpowiedzialności,

  • potrzebujesz sztywnych zasad, procedur i procesów,

  • pracujesz tylko po to by zarabiać pieniądze,

  • nie lubisz sprzedawać w terenie, wolisz pracę za biurkiem.