Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Handlowego

ZORKA Spółka z o. o.

  • Dworcowa 19, Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Dworcowa 19

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie i wdrażanie strategii zakupowych

  • aktywne poszukiwanie źródeł dostaw w kraju i za granicą

  • przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza ofert

  • negocjowanie warunków handlowych współpracy i zawieranie kontraktów zakupowych oraz kontrola ich realizacji

  • optymalizacja procesów i kosztów związanych z zakupami towarów i usług oraz inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi usprawniających pracę w podległym obszarze

  • planowanie zaopatrzenia, kontrola i optymalizowanie stanów magazynowych

  • analiza danych z systemu obsługi klienta

  • nadzór nad procesem obsługi wysyłek do klienta

  • zapewnienie realizacji wyznaczonych KPI

  • współpraca z Działem Produkcji i Technologicznym w zakresie tworzenia planów produkcyjnych i kalkulacji ofertowych

  • budowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z podwykonawcami i dostawcami

  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

  • przygotowywanie raportów i analiz w ramach podległego obszaru

  • zarządzanie, nadzór , motywowanie i optymalizacja codziennej pracy podległego zespołu (w tym kontrola i weryfikacja skuteczności podległych pracowników)

  • zapewnienie wysokich standardów jakościowych pracy działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane transport i logistyka

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, atutem będzie praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym w branży meblarskiej

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (poziom C1)

  • znajomość rynku dostawców i podwykonawców

  • bardzo dobre umiejętności analizy, planowania i skutecznej realizacji powierzonych zadań

  • wysokie zdolności negocjacyjne i interpersonalne

  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

  • nastawienie na kreowanie i wdrażanie wysokich standardów jakości pracy

  • wysokie umiejętności zarządzania ludźmi oraz planowania i organizacji pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu ERP Comarch

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę

  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach

  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych, szkoleń i uprawnień

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku ponad 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy współpracę z firmą IKEA i od 40 lat pomagamy w ten sposób podnosić komfort życia. Poszukujemy pracowników utalentowanych i zaangażowanych w swoją pracę, którzy przyczynią się do budowania sukcesu Naszej Firmy.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli interesuje Cię:

• ciekawa i pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się Firmie

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• dobra atmosfera pracy i wsparcie osób z dużym doświadczeniem