Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Handlowego

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z 15 – letnim doświadczeniem w branż IT.
    Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie. Staramy się aby obsługa Klienta oraz wsparcie techniczne w naszej firmie były na najwyższym poziomie. Do naszego zespołu szukamy Kierownika Działu Handlowego, który wiedzą i doświadczeniem wesprze zespół sprzedażowy. Naszym celem jest przede wszystkim sprawna i profesjonalna obsługa klientów biznesowych. Posiadamy wiele nagród oraz certyfikacji branżowych. Dołącz do nas i przekonaj się, że usługi IT to przyszłość!

    Miejsce pracy: Łódź
    OBOWIĄZKI:
    • Obsługa kluczowych transakcji w Dziale Handlowym;
    • Opracowanie planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją;
    • Wspieranie i motywowanie zespołu handlowców w ich rozwoju zawodowym;
    • Monitorowanie jakości obsługi klienta;
    • Okresowe raportowanie wyników zespołu;
    • Prowadzenie odpraw i ewaluacji Działu Handlowego;
    WYMAGANIA:
    • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku Kierownika lub Supervisora Sprzedaży – warunek konieczny;
    • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku Handlowca, Doradcy Handlowego itp. – warunek konieczny;
    • Doświadczenie w branży IT B2B (mile widziane);
    • Orientacja na osiągnięcie wyznaczonych celów;
    • Wiedza merytoryczna na temat obsługi klienta;
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania;
    • Doskonała organizacja pracy własnej;
    • Umiejętność organizowania pracy zespołu;
    • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
    • Sumienność i pracowitość;
    • Kultura osobista;
    OFERTA:
    • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników podległego zespołu sprzedażowego;
    • praca z klientami biznesowymi;
    • bogaty pakiet szkoleń;
    • praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy i święta;
    • karta Multisport;
    • prywatna opieka medyczna;
    • przerwa na lunch i pyszna włoska kawa;
    • atmosfera współpracy z fajnymi ludźmi;
    • prezenty okolicznościowe i wyjazdy integracyjne;
    • Harvard Business Review – B2B Sales Manager (nagroda za wyniki sprzedaży)
    Aplikacje (cv + list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk: