Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Handlowego

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel nad morzem w okolicach Trójmiasta poszukuje

    Kierownika Działu Handlowego

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie strategii marketingowej oraz sprzedażowej firmy i czynny udział w jej wdrożeniu
    • Kreowanie budżetu i jego realizację
    • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży
    • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż, marketing oraz współpraca z zewnętrznymi firmami wspierającymi
    • Odpowiedzialność za organizację eventów oraz działań mających na celu komunikację z otoczeniem w celu odpowiedniej promocji wydarzeń
    • Pozyskiwanie klientów korporacyjnych, tworzenie ofert dla Gości indywidualnych oraz ich realizacja sprzedażowa
    • Koordynacja prac związanych z identyfikowaniem i wskazywaniu korzystnych kanałów sprzedaży
    • Efektywne zarządzanie powierzonymi, dostępnymi narzędziami mającymi wpływ na optymalizację wyników hotelu
    • Kierowanie i nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych i promocyjnych
    • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (MICE, firmami eventowymi, biurami podróży, oraz OTA) w zakresie zwiększenia sprzedaży i realizacji zamówień
    • Regulacją reklamą zewnętrzną, analiza i raportowanie wyników z kanałów reklamowych
    • Koordynacja i zapewnienie wykorzystania alternatywnych kanałów promocji i sprzedaży z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
    • Odpowiedzialność za całokształt działań związanych z kreowaniem wizerunku marki

    Wymagania:

    • Wykształcenie, doświadczenie w zakresie marketingu i sprzedaży, zarządzania, lub pokrewne
    • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • Udokumentowane doświadczenia w sprzedaży i marketingu, hotelarskiej
    • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii oraz planów marketingowych i sprzedażowych
    • Doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji z potencjalnymi Klientami
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zarządzeniu projektami
    • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja
    • Asertywność, zdyscyplinowanie i umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.