Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Handlowego

  • Poznań, Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autoryzowany dealer oraz serwis Nissan i Mitsubishi
     poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Przeźmierowo (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • Efektywne zarządzanie i rozwój podległego zespołu sprzedażowego,
    • Zapewnienie najwyższych standardów jakości obsługi klienta,
    • Profesjonalne doradztwo Klientom,
    • Realizację celów sprzedażowych,
    • Analizowanie sytuacji rynkowej,
    • Analizowanie wyników, tworzenie raportów sprzedażowych oraz prezentowanie wyników.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach związanych ze sprzedażą oraz zarządzaniem zespołem,
    • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
    • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
    • Zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych zadań,
    • Wysoką kulturą osobistą,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku motoryzacyjnym,
    • Przejrzysty, motywujący system wynagrodzeń,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Wsparcie oraz pomoc w realizacji zadań,
    • Umowę o pracę,
    • Multisport.

    CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.