Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Handlowego Profili

  • Wieruchów (pow. warszawski zachodni), Ożarów Mazowiecki, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna i troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

    Miejsce pracy: Wieruchów (pow. warszawski zachodni)

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad pracą działu handlowego (dział systemów dachowych i elewacyjnych) - bezpośrednia odpowiedzialność za sprzedaż systemów rynnowych i pokryć dachowych na terenie Polski. Wspieranie działań handlowców w regionach.
    • Przygotowanie strategii planu rozwoju systemów dachowych i elewacyjnych Lindab w Polsce oraz planu jego wdrożenia.
    • Kontrola i monitoring bieżącej sprzedaży działu systemów dachowych i elewacyjnych.
    • Raportowanie sprzedaży do bezpośredniego przełożonego (Prezes Zarządu).
    • Bieżąca obsługa klientów.
    • Poszerzanie portfela klientów - odpowiedzialność za budowanie relacji i dobrego wizerunku firmy wśród obecnych i nowych klientów.
    • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej dobrego wizerunku podczas wyjazdów do kontrahentów.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. dwuletnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku pracy
    • Znajomość rynku systemów dachowych i elewacyjnych
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu
    • Umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office, Word, Excel)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność pracy w zespole i mobilizacji do wykonania wyznaczonych zadań

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • dogodne godziny pracy od poniedziałku do piątku (rozpoczęcie pracy pomiędzy 7:30-8:30)
    • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • pracę w nowoczesnym biurze
    • program „poleć pracę”
    • nagroda za staż pracy
    • świeże owoce, pyszną kawę
    • pakiet szkoleń
    • możliwość dojazdu komunikacją podmiejską (linie 743, L-7)
    Oferujemy:

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadesłanie aktualnego CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"