Oferta pracy

Kierownik Działu Handlowego Samochodów Używanych

PlichtaO firmie

Plichta

Fordońska 264

Bydgoszcz

PASJONUJESZ SIĘ MOTORYZACJĄ I CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?
CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ!

W związku rozwojem Działu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów sprzedażowych i wytycznych Dealera
  • Kształtowanie budżetów wynagrodzeń
  • Nadzorowanie wyników pracy działu handlowego
  • Budowa i motywacja zespołu pracowników
  • Praca nad podnoszeniem kwalifikacji pracowników zgodnie ze ścieżką szkoleniową
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • Godne reprezentowanie działu handlowego w kontaktach z Klientami Kluczowymi jak również przedstawicielami Importera

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym min. 2 lata (wskazane w branży motoryzacyjnej)
  • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem, w tym stawiania celów i motywowania
  • Znajomość technik i standardów sprzedaży
  • Wsparcie w kreowaniu działań marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej (wiedza z zakresu analizy rynku i konkurencji)
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę
  • Umowę B2B
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy