Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Handlowego

  • śląskie
  • Kierownik
  • 29.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży.
    Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem:
    www.zarys.pl

     Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    KIEROWNIKA DZIAŁU HANDLOWEGO
    Miejscem pracy jest Śląsk, ale zakładamy wyjazdy służbowe na terenie całej Polski.

    Twoje kluczowe zadania:

    • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowych firmy
    • Analiza danych sprzedaży i prognoz dotyczących rynku, proponowanie adekwatnych rozwiązań
    • Tworzenie i skuteczna realizacja przyjętych planów sprzedażowych oraz kosztowych
    • Przygotowywanie bieżących planów i raportów w swoim obszarze
    • Bieżąca weryfikacja realizacji planów sprzedaży oraz podejmowanie stosownych działań korygujących
    • Nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu przedstawicieli handlowych na terenie całej Polski
    • Odpowiedzialność za rozwój i zarządzanie działem handlowym
    • Uczestnictwo w procesie rekrutacji nowych pracowników
    • Nadzór nad prawidłowością zawieranych umów
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

    Szukamy Ciebie jeżeli:

    • Jesteś osobą komunikatywną oraz nastawioną na współpracę z ludźmi
    • Jesteś osobą samodzielną oraz zaangażowaną w wykonywanie obowiązków
    • Posiadasz umiejętność kreatywnego i skutecznego rozwiązywania problemów
    • Posiadasz umiejętności negocjacyjne
    • Potrafisz motywować pracowników i skutecznie zarządzasz zespołem
    • Jeśli posiadasz praktyczną znajomość prawa i procedur zamówień publicznych, będzie to dodatkowy atut
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

    Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

    • Rozwój w ramach dużej firmy w branży, lidera rynku sprzętu medycznego jednorazowego użytku
    • Korzystne warunki finansowe
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego
    • Odpowiedzialną, inspirującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
    • Interesujący pakiet świadczeń pozapłacowych

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoją aplikację klikając w przycisk:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.
    bottom