Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Handlowego

  • Zielonka, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski producent i dystrybutor
    z branży odzieżowej poszukuje
    kandydatów na stanowisko:
    Kierownika Działu Handlowego
    Miejsce pracy: Zielonka

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie działem sprzedaży firmy
    • Tworzenie i realizacja strategii sprzedażowo-handlowej firmy
    • Planowanie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych
    • Analiza wyników sprzedaży
    • Wyznaczanie kierunków działania w celu zwiększania osiąganych wyników sprzedaży
    • Nadzór nad windykacją należności
    • Nadzór nad siecią sprzedaży krajową i zagraniczną
    • Nawiązywanie kontaktów handlowych z kluczowymi klientami krajowymi i zagranicznymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe
    • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i tworzenia na ich podstawie strategii działania
    • Dobra znajomość programu Microsoft Excel
    • Kreatywność i konsekwencja w działaniu
    • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialne i prestiżowe stanowisko
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilność zatrudnienia

    Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy kierować klikając Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz.922)".