Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu HR

ERKO

ERKO

ks. Jana Hanowskiego 7

Jonkowo (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • Employer branding - budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy (wewnątrz i w otoczeniu firmy)

  • rozwój kultury organizacyjnej w kierunku nowoczesnego zarządzania

  • rozwój kompetencji pracowniczych (matryce kompetencji, wartościowanie stanowisk pracy, ścieżki kariery, siatki płac)

  • system szkoleń (wewnętrznych i zewnętrznych)

  • ścisłą współpracę z kadrą menedżerską

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • zarzadzanie systemem rocznych ocen pracowniczych( poprzez rozmowy rozwojowe)

  • zarządzanie pracą działu kadr (dwie lokalizacje, jedną w większości zdalnie)

  • raportowanie z obszaru personalnego do prezesa zarządu, współpraca w tym zakresie z kadrą menedżerską

  • współtworzenie budżetu wynagrodzeń oraz zarządzanie systemem zarządzania przez cele (MBO)

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • gotowości do podjęcia wyzwań w zakresie prowadzenia projektów międzywydziałowych i ogólnofirmowych rozwijających organizację

  • doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku, preferowane – w firmie produkcyjnej (dużej lub średniej)

  • wykształcenia wyższe kierunkowe: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi

  • obsługi komputera, programów kadrowych, pakietu MS Office

  • dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. „B”

To oferujemy

  • kontrakt lub umowę o pracę na pełen etat w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym – z dynamiką wzrostu 20% (r/r), konsekwentnie realizującą strategię wzrostu.

  • podnoszenie kwalifikacji

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i osiąganym wynikom

  • pracę w zgranym, otwartym zespole

  • pakiet benefitów pracowniczych: Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków- system Smart Lunch

  • eventy integracyjne i sportowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

ERKO

ERKO Sp. z o.o., Sp.k. wiodący producent osprzętu elektrotechnicznego, detali dla przemysłu lotniczego i robotics.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Rekrutacja prowadzona stacjonarnie.