Oferta pracy

Kierownik Działu HR/ Kadry/ Płace

Tarkon Sp. z o.o.O firmie

  • Mechaniczna 5, Tarnobrzeg
    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Tarkon Sp. z o.o.

Mechaniczna 5

Tarnobrzeg

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i organizacja pracy a także nadzór nad wszystkimi aspektami HR, w tym administracją kadrowo-płacową na rynku polskim i unijnym

  • Weryfikacja, administrowanie dokumentami płacowych, rozliczeniowymi w zakresie wynagrodzenia oraz rozliczeń podatkowych czy zabezpieczenia socjalnego danego kraju oraz kontrola zgodności z przepisami prawa polskiego oraz unijnego

  • Wsparcie merytoryczne podległego zespołu w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy, ubezpieczeniami społecznymi, prawem podatkowym, przepisami płacowymi, świadczeniami ubezpieczeń społecznych w kraju i zagranicą (m.in.: Belgia, Holandia, Francja, Niemcy oraz inne)

  • Tworzenie procedur w obszarze kadrowo-płacowym, analiza problematyki wynagrodzeń w kontekście przestrzegania lokalnego prawa pracy oraz spraw związanych z opodatkowaniem na rynku UE

  • Coroczne rozliczanie podatkowe spółki oraz pracowników w danym kraju delegowania

  • Koordynacja i nadzorowanie sprawnej realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Sporządzanie okresowych raportów, sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi obsługującymi spółkę w zakresach kadrowo-płacowych w danym kraju delegowania

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy i organami kontrolnymi

  • Współpraca z działem BHP (wspólne opracowywanie oraz wdrażanie projektów mających na celu poprawę warunków BHP)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Prawo, Psychologia lub inne z obszaru HR)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników HR/ kadry/ płace

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy, przepisów podatkowych, zagadnień kadrowych, ubezpieczeń społecznych pracowników oddelegowanych i ich praktyczne zastosowanie

  • Znajomość systemów kadrowo-płacowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

  • Samodzielność, odpowiedzialność, asertywność oraz zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji