Oferta pracy

Kierownik Działu HR

Klient Pracuj.plO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za obszar wszystkich procesów HR (miękkich i twardych);

  • Tworzenie i implementacja strategii HR zgodnej ze strategią firmy;

  • Doradztwo oraz wsparcie dla kadry zarządzającej w zakresie HR oraz realizacji strategii biznesowej;

  • Odpowiedzialność oraz realizacja procesów związanych z zarządzaniem talentami, identyfikacją kluczowych pracowników oraz polityki sukcesji;

  • Realizacja strategii oraz procesów wynagradzania pracowników za pomocą środków finansowych i niefinansowych, projektowanie i obsługa systemów wynagrodzeń;

  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach organizacji;

  • Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji wewnątrz firmy;

  • Zarządzanie podległym zespołem.

Nasze wymagania

  • Ugruntowane doświadczenie zawodowe zdobyte na samodzielnym stanowisku w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi;

  • Znajomość języka angielskiego ;

  • Znajomość innowacyjnych narzędzi niezbędnych do realizacji polityki personalnej;

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Prawo, Socjologia lub inne z obszaru HR);

  • Znajomość Prawa w zakresie Kodeksu Spółek Handlowych

  • Bardzo dobra znajomość MS Office;

  • Samodzielność, odpowiedzialność, asertywność oraz zaangażowanie;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.