Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu Industrial Engineering

Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Naszym Klientem jest średniej wielkości firma rodzinna będąca dostawcą komponentów dla branży Automotive z siedzibą w rejonie Katowic. Firma zatrudnia łącznie 350 pracowników w dwóch lokalizacjach w Niemczech i w Polsce. W związku z reorganizacją poszukujemy osoby na stanowisko

Podstawową rolą Kierownika działu IE będzie koordynacja wszystkich działań pomiędzy działem sprzedaży, klientem i poszczególnymi działami zaangażowanymi w proces produkcji. Poszukujemy kandydatów z obszaru obróbki mechanicznej, Automotive z przynależnym do produkcji montażem.

Główne zadania:

✓ Kontakty z klientami w fazie ofertowania wspólnie z działem sprzedaży w  Niemczech.
✓ Realizacja projektów klienta aż do przekazania procesu gotowego do produkcji seryjnej.
✓ Dalszy rozwój podległego zespołu we współpracy z działem HR.
✓ Udział w wewnętrznych projektach optymalizacyjnych w celu zwiększenia wydajności.

Wymagania:

✓ wykształcenie wyższe mgr inżynier lub ekonomiczne .
✓ wiedza/doświadczenie w zakresie technik produkcyjnych,
✓ znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS-Office
✓ pierwsze doświadczenie w zarządzaniu personelem
✓ umiejętność pracy w zespole
✓ zdolności organizacyjne
✓ bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Oferta:

✓ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
✓ praca w rozwijającej się firmie w branży o dobrej perspektywie
✓ firma rodzinna zarządzana w sposób zrównoważony
✓ zaufanie do możliwości i zaangażowania pracownika
✓ możliwości rozwoju w ramach płaskich struktur
✓ krótkie procesy decyzyjne i płaska hierarchia
✓ praca w zespole z wysokim stopniem odpowiedzialności osobistej

Ogłoszenie archiwalne