Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Informatyki

HUTA BANKOWA Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 24

Dąbrowa Górnicza

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • IFS

  • PL/SQL

Twój zakres obowiązków

  • Analiza ogólnego stanu urządzeń komputerowych oraz zarządzanie nimi;

  • Koordynacja procesu implementacji systemu IFS na potrzeby całej organizacji;

  • Współpraca z dostawcami systemów komputerowych i oprogramowania w zakresie oprogramowania użytkowego, systemów operacyjnych, konfiguracji sprzętu systemu komputerowego;

  • Wdrażanie rozwiązań optymalizujących oraz usprawniających procesy IT;

  • Administrowanie systemami komputerowymi: Windows, Linux (RedHat ES, Fedora);

  • Administrowanie siecią firmową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowniczym;

  • Doświadczenie w administracji serwerami bazodanowymi i serwerami plików;

  • Doświadczenie w administracji siecią firmową, zabezpieczeniach sieci, rozwoju sieci;

  • Znajomość systemów klasy ERP (SAP, IFS)

  • Znajomość aspektów związanych z poufnością i bezpieczeństwem przesyłania informacji oraz problemem składowania danych;

  • Umiejętność programowania PL/SQL;

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zadaniami i czasem;

  • Dobra samoorganizacja, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje)

  • Pracę w systemie 1 – zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • premia świąteczna