Ta oferta pracy jest nieaktualna od 494 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Informatyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ORLEN. Napędzamy przyszłość.

    PETROLOT Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej ORLEN. Świadczy lotniskowe usługi magazynowania paliw lotniczych i tankowania statków powietrznych w największych portach lotniczych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie, niezbędne zaplecze techniczne, wszelkie niezbędne zezwolenia a także wysoko wykwalifikowany personel, są gwarantem bezpieczeństwa i wysokiej jakości świadczonych usług.
    Zapewniając niezawodne i kompleksowe usługi dla lotnictwa, napędzamy przyszłość.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

    KIEROWNIK DZIAŁU INFORMATYKI
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja działań dotyczących informatyzacji Spółki, kierowanie projektami informatycznymi;
    • Nadzór nad procesami zakupu i wdrażania systemów informatycznych, w szczególności opracowywanie zapytań ofertowych i ewaluacja ofert, nadzór na procesami odbiorów prowadzonych przedsięwzięć;
    • Inicjowanie przedsięwzięć IT w Spółce, opracowywanie planów informatyzacji, planowanie budżetu IT oraz kontrolę jego wykonania;
    • Analizowanie poprawności funkcjonowania systemów IT, podejmowanie działań korygujących i naprawczych, zapewnienie wsparcia użytkownikom końcowym;
    • Koordynowanie obsługi telekomunikacyjnej Spółki, w tym telefonii komórkowej, IP oraz sieci teleinformatycznych;
    • Pozyskiwanie pozwoleń radiowych niezbędnych do prowadzenia działalności w portach lotniczych;
    • Nadzór nad bezpieczeństwem danych oraz ochroną praw autorskich funkcjonujących w Spółce systemów i aplikacji;
    • Pełnienie funkcji zastępcy Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI);
    • Współpraca z Obszarem Informatyki Grupy Kapitałowej ORLEN;
    • Zarządzanie zespołem pracowników.

    Wymagania:

    • 3- 5 lat doświadczenia na stanowiskach związanych z IT oraz zarządzaniem zespołem IT;
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Informatyka, Telekomunikacja, Programowanie;
    • Znajomość zagadnień zarządzania architekturą informatyczną oraz integracji systemów;
    • Umiejętność kierowania projektami i wdrożeniami;
    • Bardzo dobra znajomość systemów klasy ERP, preferowany SAP;
    • Samodzielność w wykonywaniu zadań;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i koordynowanie zadań w przypisanym obszarze;
    • Umiejętność kierowania zespołem;
    • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów, komunikatywność;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację i negocjację kontraktów;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    Interesującą pracę w kilkuosobowym zespole, dobre warunki socjalne, profesjonalne szkolenia oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

    Prosimy o przesłanie CV z opisem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej
    i osiągnięć zawodowych klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.