Oferta pracy

Kierownik Działu Infrastruktury IT

GK Farmacol

  • Szopienicka 77, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

GK Farmacol

Szopienicka 77

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • Linux

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie zespołem administratorów infrastruktury informatycznej,

  • Utrzymanie, zarządzanie i rozwój infrastruktury IT w przedsiębiorstwie,

  • Uczestniczenie w projektach informatycznych i zarządzanie nimi,

  • Udział w procesie zakupowym,

  • Współpraca z biznesem, innymi działami IT, partnerami i dostawcami.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 3 lata

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem administratorów,

  • Umiejętności techniczne gwarantujące dobrą komunikację z zespołem technicznym,

  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT,

  • Zdolność krytycznej oceny własnej pracy,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • Nastawienie na osiąganie rezultatów.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną interpretacje dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Przewiń do profilu firmy

Obszar odpowiedzialności zespołu to szeroko pojęta infrastruktura IT, w której skład wchodzą m.in.:

  • sieci komputerowe,

  • centrale telefoniczne,

  • macierze dyskowe,

  • bazy danych,

  • wirtualizacja,

  • poczta email,

  • serwery Windows/Linux.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.