Kierownik działu infrastruktury IT

RESO Europa Service Sp. z o. o.O firmie

  • Suwałki, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki lub Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie i utrzymanie infrastruktury bazującej na rozwiązaniach Microsoft Windows Server 2012-2019; VMware ESXi; Mikrotik,
  • Administrowanie i utrzymanie infrastruktury fizycznej sieci, serwerowni, systemów backupu,
  • Wsparcie techniczne użytkowników,
  • Instalowanie i konfigurowanie nowego sprzętu komputerowego do pracy w środowisku IT firmy,
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu IT.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows Server, oraz zagadnień sieciowych,
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (7/8/10),
  • Umiejętność konfigurowania i diagnozowania sprzętu komputerowego i urządzeń sieciowych,
  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, samodzielność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Ciekawą pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, perspektywę rozwoju,
  • Warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym
drogą pocztową lub klikając:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy