Oferta pracy

Kierownik Działu Infrastruktury IT

Integer Group Services Sp. z o.o

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kubernetes

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie środowisk infrastrukturalnych oraz platform przetwarzania

  • Zabezpieczenie ciągłości działąnia dostarczanych usług infrastrukturalnych i biznesowych

  • Rozwój technologii wspierających utrzymanie infrastruktury

  • Optymalizację poziomów świadczonych usług dla przypisanej grupy systemów IT oraz zapewnienie dotrzymywania tych poziomów

  • Wsparcie w procesie kreowania nowych produktów biznesowych w zakresie weryfikacji i dostosowywania architektury rozwiązań dostarczanych przez dostawców zewnętrznych

  • Automatyzację procesów w ramach budowy Infrastructure as a Code

  • Zarządzanie zespołem specjalistów z obszaru Data Center, sieci, systemów oraz baz danych

  • Opracowanie i monitorowanie wskaźników do mierzenia efektywności zespołu

  • Przeprowadzanie analiz ryzyka dla infrastruktury

  • Prowadzenie badań rynkowe narzędzi oraz procesów optymalizujących wykorzystanie infrastruktury w celu zidentyfikowania szerszych trendów biznesowych

  • Uczestniczenie w planowaniu scenariuszy biznesowych i usługowych oraz identyfikuje sposoby wsparcia technologii dla tych scenariuszy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu infrastrukturą IT w rozproszonych środowiskach

  • Znajomości sieci TCP/IP, infrastruktury PKI, IPSEC

  • Znajomości utrzymywania środowisk baz danych oraz procesów związanych z zarządzaniem danymi

  • Znajomości technologii wirtualizacji Vmware oraz konteneryzacji Kubernetes / Docker

  • Doświadczenia w budowaniu usług przy wykorzystaniu produktów O365

  • Praktycznej znajomości wykorzystania infrastruktury chmur publicznych

  • Doświadczenia w budowaniu zespołów odpowiedzialnych za utrzymanie infrastruktury IT

  • Doświadczenia w optymalizacji wykorzystania zasobów infrastrukturalnych

  • Doświadczenia w zapewnieniu bezpieczeństwa dostarczanych usług IT

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem architektury IT projektowanych systemów

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem infrastruktury potwierdzona certyfikatem

  • Znajomość rozwiązań machine learning oraz deep learning

  • Znajomość zwinnych metod pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej w Polsce

  • Wpływ na rozwój innowacyjnego biznesu

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

  • Rywalizację i zabawę na wspólnych eventach, w tym sportowych: Runmageddon, Poland Business Run.

  • Dofinansowaną opiekę medyczną i pakiet Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Przewiń do profilu firmy