Kierownik Działu Infrastruktury IT

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Równoległa 4A

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o bezpieczeństwo, dostępność, pojemność i wydajność Infrastruktury IT oraz systemów informatycznych,

  • Zarządzanie pracą zespołu Administratorów z uwzględnieniem planowania, rozdzielania zadań i weryfikacji efektywności poszczególnych działań,

  • Wybierane, opiniowanie, oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze Infrastruktury IT w oparciu o znajomość i rozumienie procesów biznesowych,

  • Budowa strategii w obszarze Infrastruktury IT, wychodzącej naprzeciw rosnącym potrzebom biznesowym,

  • Nadzór i uczestnictwo w projektach biznesowych z zakresu Infrastruktury IT,

  • Zarządzanie codzienną współpracą z przedstawicielami biznesu w organizacji, mającą na celu realizację zadań związanych z budową systemowych rozwiązań IT i bycie partnerem we wspólnej realizacji celów firmowych,

  • Tworzenie i nadzór nad wszystkimi procesami informatycznymi w swoim obszarze zgodnie z normą ISO 27001,

  • Zarządzanie współpracą i kontrola zewnętrznych dostawców usług i rozwiązań IT,

  • Realizacja założeń budżetowych, optymalizacyjnych w zakresie działalności działu IT.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku zarządzającym w obszarze IT związane z administracją systemami/infrastrukturą IT,

  • Dobra znajomość nowych technologii oraz trendów rynkowych IT,

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym ,

  • Znajomość i rozumienie procesów biznesowych, doświadczenie w branży TSL będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołem ,

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie prowadzenia zaawansowanych projektów IT,

  • Praktyczna wiedza z zakresu działania rozwiązań IT: Sieć, Microsoft, Data Center, Chmura Obliczeniowa,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające swobodne zarządzanie pracownikami, ich rozwojem, inspirowaniem do działania,

  • Posiadanie proaktywnej postawy, nastawionej na realizację zadań, pomimo pojawiąjących się trudności ,

  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz długookresowego planowania,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje w codziennej pracy,

  • Mile widziane znajomość: normy ISO 27001, technologii chmurowych oraz wirtualizacyjnych rozwiązań i procesów Disaster Recovery , rozległych rozwiązań sieciowych (SD WAN, MPLS, IP SEC itp.).

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej (polskiej) firmie, która szybko się rozwija, ale nie jest korporacją,

  • To co nas wyróżnia to unikatowa kultura organizacyjna – traktujemy się po ludzku i właśnie takich managerów szukamy!

  • Pracę hybrydową – wspólnie ustalamy, kiedy pracujemy z domu,

  • Dbamy o zdrowie naszych pracowników, dlatego w ofercie mamy Medicover, a także dofinansowanie do karty Multisport lub Medicover Sport,

  • Zdrowie psychiczne jest dla nas równie ważne, dlatego pracownicy mogą skorzystać z bezpłatnej i anonimowej pomocy psychologicznej,

  • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz mieć taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy. Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz możliwość uzyskania premii rocznej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy