Oferta pracy

Kierownik Działu Infrastruktury

ZPUE S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz bieżący monitoring infrastruktury firmy;

  • Nadzór nad warsztatem samochodowym;

  • Nadzór nad narzędziownią utrzymania ruchu;

  • Zapewnienie oraz nadzór nad serwisem zewnętrznym;

  • Tworzenie harmonogramów oraz bieżąca ich realizacja w obszarze konserwacji i remontów maszyn i urządzeń infrastruktury;

  • Prowadzenie i bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej;

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP;

  • Zarządzanie oraz rozwój podległego zespołu;

  • Bliska współpraca z obszarem utrzymania ruchu oraz pozostałymi obszarami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne - mechanik, elektryk;

  • 2 lat pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku;

  • Gotowość do relokacji (miejsce pracy: Włoszczowa);

  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą oraz instalacjami zakładu produkcyjnego;

  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń;

  • Doświadczenie w realizowaniu nowych inwestycji - zakupy maszyn, wyposażenia infrastruktury, hale produkcyjne;

  • Mile widziane doświadczenie w opracowywaniu przeglądów technicznych maszyn i urządzeń;

  • Mile widziana znajomość filozofii Lean Manufacturing, TPM.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywana powierzonych zadań;

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku i wsparcie przełożonego;

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy