Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Instalacji Elektrycznych

  • Jasin (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 2019-08-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Jasin (pow. poznański)
    DIE/08/2019

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowe prowadzenie projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji słaboprądowych (także BMS)
    • zarządzanie projektem od etapu przygotowania budżetu aż do rozliczenia końcowego
    • proponowanie optymalizacji rozwiązań, nowoczesnych technologii
    • wybór podwykonawców, negocjacje, zawieranie umów
    • kosztorysowanie prac elektrycznych i teletechnicznych
    • koordynacja i nadzór prac projektowych/prac firm podwykonawczych z zakresu instalacji elektrycznych,
    • kontrola terminowości oraz jakości prac
    • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
    • nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy
    • utrzymywanie relacji z klientem

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka)
    • minimum 5 – letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
    • uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń
    • znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
    • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
    • skuteczność w realizacji celów, terminowość
    • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
    • prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    • Udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy.
    • Pakiet świadczeń min. takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe czy owoce itp..
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Poznań 61-245, abpa A. Baraniaka 96/98. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.