Oferta pracy

Kierownik Działu Inwestycyjno - Technicznego

ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKIO firmie

  • Wawel 5, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU - PAŃSTWOWE ZBIORY SZTUKI

Wawel 5

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu.

  • Planowanie, monitorowanie i kontrola projektów inwestycyjnych i remontowych.

  • Koordynowanie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania Instytucji.

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, bieżące raportowanie o przebiegu prac.

  • Planowanie i monitorowanie wykonania budżetu oraz wydatków projektowych.

  • Zarządzanie ryzykiem związanym z realizacją projektów i działań bieżących działu.

  • Prowadzenie negocjacji z wykonawcami robót i biurami projektowymi.

  • Współpraca z urzędami i służbami zewnętrznymi, w przypadku kontroli, audytów.

  • Bieżąca współpraca z innymi działami organizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym, mile widziane uprawnienia budowlane

  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku Project Managera, mile widziane projekty techniczne

  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów/ inwestycji przy obiektach wpisanych do rejestru zabytków

  • Praktyczna znajomość metod zarządzania projektami

  • Umiejętność harmonogramowania, wyznaczania priorytetów oraz zarządzania ryzykiem

  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem projektowym, w oparciu o sporządzone samodzielnie kosztorysy

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie oraz otwarta postawa względem współpracowników

  • Nastawienie na optymalizację procesów, wdrażanie zmian oraz dzielenie się wiedzą

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w niesamowitym miejscu

  • Możliwość rozwoju, kreowania i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • karta ICOM