Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Inżynieringu

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla nszego Klienta, międzynardowej firmy z branży samochodwej o uznanej marce, poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowniik Działu InżynieringuNumer ref.: Nr ref.: KDI/EK

Obowiązki:

  • Zarządzanie działem inżynieringu.
  • Określenie procesów technicznych i innowacji oraz skoordynowanie ich z kierownictwem operacyjnym.
  • Poprawa wskaźników i technik produkcyjnych.
  • Zabezpieczenie wydajnej industrializacji (PO, P1) przy płynnym uruchomieniu projektu.
  • Koordynowanie wszystkich procesów IE i konserwacji (urządzenia, narzędzia, infrastruktura).
  • Planowanie budżetu, personelu i zdolności produkcyjnych.
  • Szkolenie współpracowników zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami.
  • Tworzenie planów głównych i nadzorowanie działań racjonalizacyjnych w zakładzie.
  • Zabezpieczenie produktu- rozruch według PDS (P0, P1); procesy FMEA - gotowość zakładu na 6 miesięcy przed SPO.
  • Nadzorowanie wdrożenia GPS oraz narzędzi (TQM, LMS, MOS, CIP).
  • Planowanie przekształcenia procesów produkcji zgodnie z filozofią Lean.
  • Planowanie wszystkich prac konserwacyjnych (urządzenia, narzędzia, infrastruktura).
  • Wykonywania analiz i wyliczeń (przed-seria/seria).
  • Opracowanie/ wprowadzenie zoptymalizowanych pod względem kosztów i jakości narzędzi wytwarzania.
  • Zabezpieczenie niezawodności procesu produkcyjnego przy użyciu rozwiązań poka yoke.
  • Realizacja projektów wskaźnikowych dla nowych procesów, urządzeń, narzędzi, mierników infrastruktury.
  • Planowanie inwestycji oraz dbanie o ich terminowość oraz niezawodność w procesie.
  • Konsekwentne wdrażanie narzędzi GPS.
  • Przygotowywanie kalkulacji potrzebnych do decyzji typu make-or-buy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale technicznych w firmie przemysłowej (doświadczenie w branży automotive będzie mocnym atutem).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów.
  • Otwartość na wyzwania i pracę w dynamicznym środowisku pracy.
  • Znajomość Lean Managament.
  • Znajomość systemu SAP.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w organizacji o uznanej marce.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o projekty.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne