Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Inżynieringu

  • Tychy, śląskie
  • Kierownik
  • 10.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
KDI/2017

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie działem inżynieringu oraz podległym zespołem

  • Kontakt z klientam w fazie przygotowania oferty i uruchomienia produkcji

  • Opracowywanie procesów dla przygotowania nowych wyrobów i ofert cenowych

  • Podejmowanie działań zmierzających do ciągłej poprawy i uzyskania niezawodności procesu produkcyjnego oraz jakości wyrobu

  • Kontrola zgodności procesu produkcyjnego, środków pracy z dokumentacją technologiczną

  • Zatwierdzanie techniczne nowego oprzyrządowania, nowych narzędzi i nowych środków kontrolnych

  • Definiowanie metod, cykli przebiegu procesu produkcyjnego

  • Rozplanowanie maszyn i urządzeń ( lay – out )

  • Przeprowadzanie analizy  zdolności procesu produkcyjnego

  • Nadzór nad uzyskaniem od klienta zatwierdzenia nowych wyrobów

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej dla nowych wyrobów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • Znajomość procesów spawania (zrobotyzowane) lub tocznia (prasy wielkogabarytowe do 2500T)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.