Logo Pracuj.pl

Kierownik działu inżynieryjnego

Mitsui High-tec (Europe) sp. z o.o.O firmie

Mitsui High-tec (Europe) sp. z o.o.

Technologiczna 1

Skarbimierz (pow. brzeski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, kontrola oraz planowanie pracy zespołu inżynierów procesowych.
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych dostarczających produkty dla producentów branży automotive
  • Zarządzanie projektami i zmianami inżynieryjnymi obecnych i nowych projektów.
  • Rekomendowanie i wdrażanie działań ukierunkowanych na podnoszenie efektywności procesów produkcyjnych.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu stabilizację procesów produkcyjnych.
  • Przygotowywanie rocznych planów inwestycji oraz nadzór finansowy i techniczny nad projektami technologicznymi.
  • Zapewnienie w organizacji aktualnej wiedzy na temat dostępnych technologii i metod produkcyjnych zapewniających dostarczenie produktu o wysokiej jakości.
  • Współpracy z innymi działami w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów, wysokiego poziomu przepływu informacji oraz ciągłego rozwoju i doskonalenia produktów oraz procesów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem inżynierów w branży automotive.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość Lean Manufacturing.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodą komunikację biznesową.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów, znajomość metodologii zarządzania projektami.
  • Umiejętności poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań, proaktywność i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność organizowania pracy i ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem własnym oraz zespołu.
  • Otwartość w komunikacji oraz łatwość nawiązywania relacji biznesowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny oraz współfinansowanie karty multisport),
  • system poleceń pracowniczych,
  • premie roczne,
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, ze stałą temperaturą w klimatyzowanej hali produkcyjnej,
  • wsparcie przełożonego i możliwość uczenia się od najlepszych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Mitsui High-tec (Europe) to spółka z branży automotive prowadząca działalność w zakresie produkcji rdzeni i wirników silników elektrycznych do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Kierownik działu inżynieryjnego, Technologiczna 1, Skarbimierz (pow. brzeski)