Oferta pracy

Kierownik Działu IT

TECHMEN INDUSTRIES SP Z O OO firmie

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator
Techmen Industries jest polską firmą działającą międzynarodowo, specjalizującą się w rekrutacji i zatrudnieniu pracowników branży przemysłowej, technicznej, produkcji, logistyki.

Jesteśmy skoncentrowani na prawidłowym dopasowaniu pracownika do stanowisk pracy, mamy wiele projektów w Polsce, Holandii i Belgii.

Opis stanowiska:

  • Nadzór, administrowanie i obsługa systemów informatycznych/programów, sieci informatycznej w firmie,
  • Zapewnienie bezawaryjnego działania systemów i aplikacji ,
  • Udział w planowaniu rozwoju infrastruktury i projektowanie ogólnej architektury zasobów technologii informacyjnej,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych,
  • Nadzór i czynny udział w zapewnieniu zgodności procedur i innych przepisów wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie ochrony danych i bezpieczeństwa systemów informatycznych firmy,
  • Administrowanie i zarządzanie serwerami, bazami danych SQL, urządzeniami sieciowymi,
  • Nadzór i kontrola dostępu pracowników firmy do danych, programów i systemów informatycznych.
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu (planowanie i organizacja pracy, kontrola i ocena działań), współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi firmy.
  • Nadzór nad prawidłowością realizacji umów związanych z obszarem IT, rozliczanie zakupów sprzętu komputerowego,
  • Prowadzenie relacji z ważnymi klientami, kreuowanie wizerunku firmy oraz prowadzenie rozmów handlowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, informatyczne.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wiedza merytoryczna na poziomie umożliwiającym wypełnienie obowiązków wskazanych powyżej,dodatkowym atutem będą certyfikaty potwierdzające umiejętność zarządzania projektami IT
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu pracowników,
  • Doświadczenie w rozwoju systemów informatycznych,
  • Znajomość technologii: aplikacji-Java, PHP; baz danych- MS SQL Server, MySQL, Oracle; systemów: Windows Server
  • Znajomość systemów zapewniających bezpieczeństwo danych,
  • Doświadczenie oraz umiejętności interpersonalne, analityczne oraz kreatywne i dynamiczne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, wyzwania zawodowe i realną możliwość rozwoju,
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość swobodnego działania w powierzonym obszarze
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy