Oferta pracy

Kierownik działu IT

AIC S.A.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

AIC S.A.

Rdestowa 41

Dąbrowa

Gdynia

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad funkcjonowaniem obszaru infrastruktury IT w całej organizacji (help desk, infrastruktura datacenter)

  • Przygotowywanie i koordynowanie procesów wdrażania i utrzymywania systemów oraz infrastruktury IT

  • Ścisła współpraca z obszarami technicznymi oraz biznesowymi

  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług IT, cykliczne raportowanie poziomu usług

  • Zarządzanie zespołem specjalistów, motywowanie, dzielenie się wiedzą oraz rozwój kompetencji

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

  • Zarządzanie budżetem IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w organizacji o złożonej infrastrukturze IT

  • Praktyczna znajomość aktualnych rozwiązań i trendów w branży IT

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność efektywnego delegowania i rozliczania pracy

To oferujemy

  • Niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy innowacyjną firmą szybko rozwijającą się

  • Możliwość wdrażania nowoczesnych rozwiązań i technologii

  • Pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnej przestrzeni biurowej, bezpłatny parking.

  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny

  • Możliwość dołączenia do programu PPE / IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach

AIC S.A.

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

Przewiń do profilu firmy