Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu IT

  • Piątnica Poduchowna (pow. łomżyński), podlaskie
  • Kierownik
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy

    OSM Piątnica jest spółdzielnią mleczarską skupującą mleko z terenu czystych ekologicznie Zielonych Płuc Polski. Nasze świeże produkty - serki wiejskie, śmietany, jogurty greckie czy mleko wiejskie - od lat cieszą się uznaniem konsumentów w całej Polsce.

    Miejsce pracy: Piątnica Poduchowna (pow. łomżyński)

    Opis stanowiska pracy:

    • Zarządzanie oraz rozwój Działu IT;
    • Zapewnienie wewnętrznej obsługi informatycznej oraz wsparcia całej infrastruktury IT: komputery, serwery, backup, sieci, oprogramowanie;
    • Zarządzanie infrastrukturą programową sieci komputerowej m.in. bazy danych Oracle oraz MS SQL Server, oraz licznymi systemami transakcyjnymi m.in. system IMPULS,
    • Zapewnienie stałego i nieprzerwanego dostępu do systemów informatycznych w cyklu produkcyjnym (siedem dni w tygodniu przez 24h na dobę);
    • Monitorowanie prawidłowej pracy systemów wewnętrznych;
    • Zapewnienie prawidłowego działania Hepl-Desku oraz zarządzanie sprzętem dla użytkowników końcowych;
    • Zapewnienie bezpieczeństwa danych transakcyjnych firmy (w tym zabezpieczenie przed nieuprawnionym dostępem);
    • Optymalizacja wydajności systemów informatycznych;
    • Rozwój istniejących systemów informatycznych oraz wdrażanie nowych systemów informatycznych;
    • Zarządzanie aspektami technicznymi strony internetowej;
    • Planowanie i koordynowanie budżetu IT;
    • Współpraca z Zarządem oraz wspieranie Dyrektorów i Kierowników poszczególnych działów firmy w zakresie potrzeb w obszarze IT.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki informatyczne lub techniczne;
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie kierowania i zarządzania działem IT;
    • Bardzo dobra znajomość technologii bazodanowych – MS SQL Server, Oracle;
    • Doświadczenie w administrowaniu siecią oraz zintegrowanym system klasy MRP II/ERP;
    • Znajomość systemów: Windows Server oraz Windows;
    • Zdolności analityczne i planistyczne;
    • Umiejętność delegowania zadań i wyznaczania celów;
    • Szerokie umiejętności i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami IT poparte certyfikatem PRINCE 2 lub jemu podobnymi;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Doświadczenie w zakresie wdrażania i szerokiego rozwoju systemów transakcyjnych będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój technologiczny firmy;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w ramach nabywania nowych doświadczeń;
    • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i przyjacielskim zespole.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSM Piątnica z siedzibą w Piątnicy (18-421) przy ul. Forteczna 3 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kierownik Działu IT. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz o przysługujących mi uprawnieniach wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.