Oferta pracy

Kierownik działu IT

ONE SYSTEM sp. z o.o.O firmie

ONE SYSTEM sp. z o.o.

Wspólna 47/49

Warszawa

Firma One System od 12 lat z sukcesami buduje silną pozycję rynkową w Polsce jako dostawca B2B, parter biznesowy i integrator IT. Bliska współpraca z liderami branży, głównie Dell, Microsoft, VMware, Veeam, a także z HPE, Cisco, Lenovo, APC pozwala nam na tworzenie nowoczesnych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych. Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość obsługi, niezwykła elastyczność, profesjonalizm. Fundamentem naszej firmy są ludzie tworzący dobrą atmosferę, chętnie podejmujący wyzwania oraz chcący rozwijać się w branży nowych technologii. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania i obowiązki:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem presales i inżynierów wdrożeniowych;
  • opracowanie standardów i procesów funkcjonowania działu rozwiązań IT w celu zapewnienia wysokiej jakości usług dla Klientów oraz wsparcia zespołu sprzedaży;
  • rozwój oferty usług wdrożeniowych i umocnienie pozycji rynkowej firmy jako integratora IT;
  • zbudowanie sieci zewnętrznych podwykonawców, ustalanie warunków współpracy, koordynowanie realizacji umów;
  • bliska współpraca z zespołem handlowym (zapewnienie wsparcia technicznego przy realizacji projektów IT, koordynowanie PoC proof of concept i środowisk testowych, tworzenie i rozliczanie harmonogramów, budowanie zespołów projektowych);
  • przygotowanie wzorów i koordynowanie powstawania dokumentacji technicznej w prowadzonych projektach;
  • współpraca z managerami sprzedaży w celu rozwijania kompetencji technicznych zespołu handlowego;
  • wsparcie dla marketingu (pomoc w dostarczaniu treści do artykułów, wskazywanie interesujących projektów do case study, reprezentowanie firmy na eventach branżowych);
  • zapewnienie wsparcia oraz zasobów, do prowadzenie prelekcji i szkoleń dla klientów;
  • wyznaczanie ścieżek rozwoju i zwiększanie kompetencji presales i inżynierów wdrożeniowych (organizowanie szkoleń, demo lab, certyfikatów technicznych);
  • zarządzanie poziomem certyfikacji i specjalizacji technicznych u producentów i dostawców firmy.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem technicznym przez min. 3 lata;
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi infrastruktury i rozwiązań IT;
  • szerokiej wiedzy technicznej popartej zawodowym doświadczeniem w obszarze sprzętu infrastrukturalnego lub oprogramowania IT;
  • rozumienia zagadnień biznesowych i potrzeb Klienta;
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń dla Klientów, również na konferencjach branżowych;
  • odpowiedzialności za zespół i ich wyniki oraz umiejętności organizacji czasu pracy;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji, udział w szkoleniach i współpracę z Klientami i dostawcami anglojęzycznymi;
  • mile widziana umiejętność analizy środowiska IT klienta, projektowania kompleksowych rozwiązań IT lub doświadczenie we wdrażaniu systemów backupu, wirtualizacji, serwerów i macierzy dyskowych, sieci, chmury;
  • kreatywności i samodzielności we wdrażaniu pomysłów na rozwój firmy oraz zarządzanie ścieżkami rozwoju kompetencji poszczególnych członków zespołu;
  • prawa jazdy.

Za wkład w rozwój firmy możemy zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy (podstawa + premia);
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B;
  • możliwość realizowania się jako menager zespołu oraz własnych pomysłów na rozwoju firmy;
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia oraz uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie;
  • pracę w ambitnym zespole w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy;
  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do karty sportowej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania życiorysu za pomocą przycisku Aplikuj.
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy