Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Kierownik działu IT

Shop DentO firmie

  • Dziupli 12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Shop Dent

Dziupli 12

Warszawa

Shop Dent jest na rynku od 13 lat. Obecnie to lider w branży sprzedaży produktów do higieny jamy ustnej.

Jeśli zależy Ci na pracodawcy, który szanuje Twoje potrzeby i wychodzi im naprzeciw, szukasz stabilnej pracy w gronie otwartych ludzi. Zapraszamy dołącz do nas już dziś.

Szukamy pracownika na stanowisko : Kierownik działu IT

Miejsce pracy: Warszawa ul. Dziupli 12
Wymiar czasu pracy: pełen etat
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie:

*   Planowanie projektów informatycznych: zakresu, zasobów, ryzyka, harmonogramu, budżetu;

*  Zarządzaniem zespołem (min. planowanie prac zespołu projektowego, koordynowanie i monitorowanie wykonania projektu, raportowanie przebiegu i wyników projektu);

*  Doradztwo biznesowe w planowaniu zapotrzebowania oraz wdrażania projektów IT;

*  Zapewnienie bezpieczeństwa w sieciach LAN, WLAN, nadzór nad bezpiecznym przechowywaniem i przetwarzaniem informacji w lokalnych systemach informatycznych;

*  Monitorowanie prawidłowej pracy wewnętrznych systemów;

* Kontrolowanie oraz analiza potrzeb organizacji, proponowanie usprawnień w zakresie wykorzystywanych narzędzi oraz procesów;

*  Stała współpraca z dostawcami zewnętrznymi (min. odpowiedzialność za umowy, ocenę usług);

* Współpraca z dostawcami z klientami wewnętrznymi, obszarem bezpieczeństwa, PMO;

* Kontrola dostępu pracowników do danych, systemów i programów informatycznych;

* Szkolenie podległych pracowników oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników innych działów z zakresu technologii informacyjnej (instrukcje i szkolenia on-line).

Pasujesz do nas, jeśli:

* Masz min. 5 letnie doświadczenie  na podobnym stanowisku IT (w tym 2 lata doświadczenie menedżerskie);

* Dobrze znasz metodyki zarządzania projektami;

*  Znasz narzędzia: od firm: Comarch, Google oraz Microsoft SQL Server, Windows Server 2012;

*  Znasz systemy CCTV, RCP;

*  Znasz sieci LAN/WAN i protokoły sieciowe;

*   Znasz konfigurację urządzeń typu Firewall, Router;

*  Znasz rozwiązania centrali telefonicznych;

*  Masz wysokie umiejętności analityczne;

* Jesteś nastawiony na budowanie relacji i masz dobre umiejętności komunikacyjne;

*  Charakteryzuje Cię otwartość na zmiany, kreatywność i innowacyjność.

Dodatkowym atutem będzie:

* Znajomość systemów bazodanowych: ERP np. Comarch Altum;

* Znajomość języka programowania SQL, JAVA.

Zapewnimy Ci:

* Pracę w stabilnej firmie;

* Pracę w oparciu o umowę o pracę;

* Udział w ciekawych oraz rozwojowych projektach;

* Pracę w zespole gdzie panuje koleżeńska atmosfera i wzajemna motywacja do rozwoju osobistego;

* Możliwość dołączenia do programu Multisport oraz opieki medycznej Medicover;

* Możliwość rozwoju min. uczestnictwo w szkoleniach i kursach;

* Zniżki na nasze produkty;

* Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Ogłoszenie archiwalne