Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu IT

Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.O firmie

Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.

Świętego Antoniego 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań i administrowanie procesem delegacji kompetencji i zasobów zespołów,

  • Podział i odbiór prac w zespołach deweloperskich,

  • Mentoring i wsparcie merytoryczne dla członków zespołu,

  • Czuwanie nad sprawną implementacją rozwiązań / produktów z zachowaniem dobrych praktyk programistycznych,

  • Komunikacja z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami.

Nasze wymagania

  • Umiejętność efektywnego zarządzania projektami ukierunkowana na realizację celów,

  • Umiejętność efektywnej analizy etapów i zdolność do implementacji rozwiązań dla odbiorcy końcowego,

  • Umiejętność tworzenia wysokiej jakości rozwiązań programistycznych uwzględniając wysoką wydajność kodu,

  • Znajomość rozwiązań bazodanowych i umiejętności programowania w języku SQL

  • Administrowanie aktywnymi i dalszy rozwój warstw integracji o wysokiej dostępności za pomocą JSON, REST & SOAP, WebAPI,

  • Doświadczenie HTML / CSS i JavaScript, RWD oraz optymalizacja między przeglądarkami i platformami,

  • Znajomość inżynierii oprogramowania MS Dynamics CRM,

  • Doświadczenie w programowaniu C#,

  • Umiejętność współpracy w grupie nad wspólnym kodem.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy

  • praca w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia

  • kawa, herbata, owocowe dni

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Najszybciej rozwijająca się firma brokerska na rynku.

Nasza Strategia oparta na misji „Zawsze Po Twojej stronie” odzwierciedla działania jakie podejmujemy w imieniu naszych Partnerów.

Gwarantujemy Ci pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole z możliwością awansów i samorealizacji. Nie czekaj i zostań ambasadorem naszej marki!

Przewiń do profilu firmy

Za co odpowiadasz:

Wykorzystywanie systemów firm trzecich: Dynamics CRM, SharePoint,

Koordynacja prac zespołu informatycznego i zewnętrznych dostawców,

Nadzór nad aspektami wydajności, rozszerzalności i bezpieczeństwa,

Definiowanie warunków zamówienia i prowadzenie rozmów z dostawcami rozwiązań,

Bieżący faktyczny nadzór nad postępem kodowania,

Tworzenie specyfikacji dla dostawców rozwiązań,

Praca nad poprawą skalowalności i rozszerzalności aplikacji,

Budowanie rozwiązań omnichannel poprzez dostarczanie wysokiej jakości warstwy integracyjnej,

Rozwój aplikacji wykonanych w C#, w tym projektowanie nowych rozwiązań,

Opracowywanie i sporządzanie dokumentacji budowanych aplikacji,

Koordynowania działów wsparcia technicznego dla stworzonych rozwiązań informatycznych.