Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu IT

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aquapark Wrocław to nowoczesne, wielofunkcyjne centrum sportowo-rekreacyjne,
    spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie pracy zespołu IT w zakresie utrzymania świadczonych usług
    • Wspieranie i rozwijanie systemu sprzedażowego (e-SOK) oraz urządzeń peryferyjnych
    • Planowanie, projektowanie i rozwój infrastruktury IT
    • Administracja serwerami Microsoft Windows, w tym: Active Directory 2008 R2, Microsoft Exchange 2010, Microsoft Sharepoint, HyperV
    • Administracja sieciami komputerowymi, w tym zarządzanie routerami i switchami Cisco
    • Administracja systemami Linux
    • Aktywny i kreatywny udział w rozwoju systemów poprzez ich aktualizację i implementację nowych rozwiązań
    • Planowanie, zarządzanie i kontrolowanie projektów informatycznych, w tym współpraca z firmami zewnętrznymi
    • Zarządzanie ryzykiem, zmianami oraz jakością w realizowanych projektach
    • Codzienne wsparcie użytkowników w zakresie obsługi urządzeń i systemów informatycznych, w tym: identyfikacja i rozwiązywanie problemów, instalowanie oprogramowania, monitorowanie systemów IT, szkolenie pracowników z zakresu funkcjonowania i obsługi systemów i oprogramowania, zapewnienie sprawnej komunikacji informatycznej w firmie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne: Informatyka lub Telekomunikacja
    • Bardzo dobra znajomość i praktyczne doświadczenie (minimum 3 letnie) w zarządzaniu serwerami MS Windows, Active Directory 2008 R2, Microsoft Exchange 2010, Microsoft Sharepoint, HyperV
    • Minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi (wdrażanie systemów informatycznych)
    • Bardzo dobra znajomość i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu sieciami komputerowymi
    • Dobra znajomość i praktyczne doświadczenie w administracji systemami  Linux
    • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań IT
    • Doświadczenie w planowaniu i organizowaniu pracy podległego zespołu
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji systemowej i technicznej
    • Znajomość systemów monitoringu CCTV i systemów kontroli dostępu będzie dodatkowym atutem
    • Skuteczność, terminowość, przejawianie własnej inicjatywy oraz zdolności przywódczych (kompetencje liderskie)
    • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych zadań
    • Dyspozycja do pracy według ustalonych dyżurów (w tym praca w weekendy)
    • Dyspozycja do wsparcia zdalnego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w jednym z wiodących parków wodnych w Europie
    • Prywatna opieka medyczna
    • Atrakcyjny pakiet socjalny - możliwość korzystania z usług Aquaparku, w ramach ZFŚS bony świąteczne lub wczasy pod gruszą
    • Lekcje języka angielskiego
    • Obiady w atrakcyjnych cenach
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez prowadzenie ciekawych projektów oraz szkolenia podnoszące kompetencje
    • Bezpłatny, zamknięty parking dla rowerów

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wrocławskiego Parku Wodnego S.A. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wrocławski Park Wodny S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 4 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.