Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Jakości

  • Bielawa, Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-10-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń  oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym, zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w ok. 40 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia ponad 11 000 pracowników.

    Fabryki Lincoln Electric w Polsce ulokowane są na Dolnym Śląsku: Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. w Bielawie oraz Lincoln Electric i Harris Calorific International w Dzierżoniowie.

    Więcej informacji na stronach: www.lincolnelectric.pl oraz www.ichooselincoln.eu.

    Miejsce pracy: Bielawa

    Obowiązki:

    • Zarządzanie podległym zespołem inżynierów i kontrolerów jakości;
    • Wyznaczanie celów podległym pracownikom oraz monitorowanie ich wyników;
    • Motywowanie i rozwój zespołu;
    • Tworzenie i udoskonalanie procedur jakościowych w celu zapewnienia najwyższych standardów;
    • Współpraca z zespołami jakości z innych fabryk Lincoln Electric;
    • Zapewnienie wytwarzania produktów najwyższej jakości, posiadających niezbędne certyfikacje;
    • Stosowanie narzędzi Lean Sigma w celu minimalizacji strat i zmienności procesów produkcyjnych;
    • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych;
    • Nadzór, koordynacja i rozwój procedur i instrukcji systemu zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001 i zarządzania środowiskiem zgodnie z ISO 14001;
    • Utrzymanie wiodącej pozycji organizacji w zakresie systemów pomiaru jakości oraz gromadzenia i utrzymywania danych;
    • Monitorowanie wyników jakościowych oraz przygotowywanie raportów dotyczących jakości wytwarzanych produktów;
    • Nadzór nad dokumentacją jakościową wytwarzaną w przedsiębiorstwie;
    • Prowadzenie projektów w obszarze zapewnienia jakości;
    • Zarządzanie kluczowymi wskaźnikami jakościowymi;
    • Nadzór nad laboratorium kontrolno- pomiarowym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, inżynierskie; preferowane kierunki- elektrotechnika, mechanika, zarządzanie jakością;
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania oraz rozwoju podległych pracowników;
    • Orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego;
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami Quality Systems i Lean;
    • CQE (Certified Quality Engineer) i / lub CSSBB (Certified Six Sigma Green / Black Belt) są dodatkowymi atutami;
    • Wiedza w zakresie jakości i certyfikatów systemów spawalniczych (ASME, AWS, CEN, DIN EN ISO itp.);
    • Doświadczanie w zarządzaniu projektami jakościowymi;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Ambitną i pełną wyzwań pracę;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia jednocześnie informując,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.