Kierownik Działu Jakości (branża spożywcza)

Antal Engineering & Operations

9 50012 500 brutto / mies.
  • Praszka

    Praszka, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Twój przyszły pracodawca to międzynarodowa firma produkcyjna z branży spożywczej, dostarczająca na rynek produkty najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w powiecie kłobuckim w okolicach Częstochowy.

Chcesz zdobyć nowe doświadczenia i dołączyć do zespołu ekspertów?

Nie czekaj! Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do firmy, która stawia jakość i innowację na pierwszym miejscu oraz zapewni jakościowy wpis w twoim CV!

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych dla surowców i wyrobów gotowych

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych, zewnętrznych i systemowych

  • Kontrola czystości na produkcji

  • Pobieranie prób i ich wysyłka na badania

  • Współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi

  • Zarządzanie zespołem (2-3 osoby)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w branży spożywczej

  • Znajomość wymagań norm BRC/IFS/ISO, HACCP, GHP/GMP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem

  • Znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (np. laptop)

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dodatkowe szkolenia

  • Premię roczną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy procesu rekrutacyjnego

1.Skontaktuje się z Tobą Konsultant Antal, który przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną.

2.Następnie odbędzie się spotkanie z Kierownikiem Jakości.

3.Ostatnim etapem będzie rozmowa z Dyrektorem Zakładu.

4.Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Consultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rektrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy