Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu jakości

  • Chełmek, małopolskie
  • Kierownik
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chełmek

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie pracą podległego zespołu i nadzór nad jego efektywnością;
    • Monitorowanie, koordynowanie oraz doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnie z oczekiwaniami klientów, oraz przyjętymi przez firmę normami
      i standardami;
    • Reprezentowanie działu jakości przed audytorami zewnętrznymi oraz klientami;
    • Organizowanie i udział w spotkaniach z dostawcami oraz klientami firmy
      w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych i rozwoju systemu zarządzania jakością;
    • Rozwiązywanie kluczowych problemów jakościowych oraz wdrażanie koniecznych działań doskonalących;
    • Kontrola nad analizą i weryfikacją reklamacji klientów;
    • Wdrażanie i nadzór nad outsourcingiem usług mających wpływ na jakość wyrobu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek techniczny lub związany
      z zarządzaniem jakością);
    • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej na stanowisku kierowniczym związanym
      z jakością;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
    • Znajomość wymogów IATF;
    • Znajomość metod statystycznych, narzędzi kontrolno-pomiarowych i narzędzi jakości;
    • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, sumienność
      oraz samodzielność.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym, zlokalizowanej w Chełmku (woj. małopolskie);
    • Udział w międzynarodowych projektach;
    • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki).

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV
    poprzez przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    bottom