Oferta pracy

Kierownik Działu Jakości i Pełnomocnik ds. ZSZ

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Kierownik Działu Jakości i Pełnomocnik ds. ZSZNumer ref.: Nr ref.: KJ/JG

Obowiązki:

  • nadzór nad procesami zapewnienia jakości, kontroli jakości i zarządzania system jakości procesów w firmie produkcyjnej,
  • nadzór nad dokumentacją ZSZ w firmie, propagowanie założeń ZSZ wśród załogi oraz ciągłe doskonalenie procesów i procedur w tym zakresie,
  • przygotowywanie i reprezentowanie firmy podczas audytów certyfikacyjnych,
  • nadzór nad systemem audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • standaryzację procesów kontroli jakości produktów oraz zarządzania jakością produktów w obszarach zakładu produkcyjnego,
  • nadzór nad realizacją norm systemu jakości we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy,
  • odpowiedzialność za realizowane procesy reklamacji,
  • raportowanie do zarządu KPI z obszaru jakości,
  • organizowanie i planowanie pracy działu jakości,
  • zarządzanie podległym zespołem – motywowanie, delegowanie zadań, rozwój kompetencji.

Wymagania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zapewnienia jakości, w tym w utrzymywaniu systemów zarządzania (systemu zarządzania jakością oraz środowiskiem lub/i BHP) w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – wymagane wykształcenie inżynierskie,
  • certyfikat audytora wiodącego dla norm ISO 9001:2015; ISO 14001:2015,
  • certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015 oraz certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001:2015,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi, wymogów i zasad zarządzania jakością,
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania oraz pracy w zespołach projektowych,
  • praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i audytów u dostawców wg norm ISO,
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładnej i szczegółowej analizy oraz weryfikacji danych, a także samodzielność w działaniu,
  • umiejętność współpracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem,
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (min poziom B2),
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym programu Excel),
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność planowania pracy oraz sprawność w organizacji zadań,
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz umiejętności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne