Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Jakości i Technologii Produkcji

PODLASKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE S.A.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

PODLASKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE S.A.

Podlaskie Zakłady Zbożowe powstały w 1948 roku.

Obecnie firma zatrudnia prawie 100 osób.

Produkujemy:

  • mąki pszenne
  • mąki żytnie
  • płatki owsiane i jęczmienne
  • kasze jęczmienne i gryczane
  • groch obłuszczony połówki

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i audytach jakościowych z klientami oraz podczas kontroli urzędowych.
  • Nadzorowanie i koordynowanie  prawidłowego funkcjonowania działu produkcji i działu kontroli jakości oraz ich wzajemnej współpracy dla dobra jakości końcowego produktu.
  • Zabezpieczanie odpowiedniej  jakości produktów kierowanych do klientów – zwalnianie poszczególnych partii do sprzedaży.
  • Ustalanie i nadzorowanie standaryzacji dla poszczególnych produktów. Prowadzenie odpowiednich zapisów w tym zakresie.
  • Współpraca z dostawcami komponentów do standaryzacji mąki
  • Kierowanie działem badawczo-rozwojowym
  • Współpraca z działem handlowym odnośnie zabezpieczania potrzeb jakościowych bieżących i nowych klientów
  • Prowadzenie doradztwa jakościowego i technologicznego dla zainteresowanych odbiorców

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie Wyższe preferowane: Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem żywności ,Technologia Żywności,
  • Znajomość technologii młynarstwa
  • Znajomość standardów jakościowych BRC Food v. 8, GMP+, HALAL, EKO,
  • Wiedza z zakresu technologii żywności,
  • Znajomość zasad HACCP,
  • Znajomość MS Office,

Atutem będzie:

  • Posiadanie uprawnień audytora wewnętrznego HACCP, BRC, itp.,
  • Znajomość języka rosyjskiego,
  • Znajomość języka angielskieg

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy rekrutacyjnej uzależnione od stopnia spełnienia wymagań na stanowisku pracy (doświadczenie, wykształcenie, itp.),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia zewnętrzne,
  • Benefity np. możliwość skorzystania z oferty karty sportowej „Fit Profit”,
  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w stabilnej prężnie rozwijającej się firmie.

Ogłoszenie archiwalne