Ta oferta pracy jest nieaktualna od 561 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Jakości

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 2017-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, dynamicznie się rozwijająca. Lider na rynku okiennym do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź (okolice)
    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    • organizacja, nadzór pracy oraz realizacja powierzonych zadań w Dziale Kontroli Jakości ( zespół około
      15- 18 pracowników)
    • reprezentowanie firmy w rozmowach z Klientami dotyczącymi spraw jakościowych
    • bieżący nadzór nad jakością materiałów i wyrobów
    • definiowanie oraz nadzór nad standardami jakości w procesie produkcji
    • prowadzenie efektywnych działań w obszarze jakości zgodnie z wymaganiami klienta
    • zarządzanie procesami reklamacji oraz działem serwisu
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz wysoka zdolność do podejmowania decyzji

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie poparte długoletnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku
    • wiedza i doświadczenie w dziedzinie zarządzania jakością oraz znajomość powszechnie stosowanych norm jakości jak: APQP, FMEA, PPAP
    • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność kierowania zespołem; zdolności organizacyjne; motywowania zespołu
    • komunikatywność oraz umiejętność wyznaczania priorytetów
    • asertywność, wykazywanie własnej inicjatywy, samodzielne i solidne wykonywanie swoich obowiązków
    • wysoko rozwiniętą kompetencje nastawienie na klienta

    Oferujemy:

    • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
    • samodzielne stanowisko, decyzyjność i uprawnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
    • pakiety benefitowe

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.