Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Jakości

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 09.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, dynamicznie się rozwijająca. Lider na rynku okiennym do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź (okolice)
Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • organizacja, nadzór pracy oraz realizacja powierzonych zadań w Dziale Kontroli Jakości ( zespół około
    15- 18 pracowników)
  • reprezentowanie firmy w rozmowach z Klientami dotyczącymi spraw jakościowych
  • bieżący nadzór nad jakością materiałów i wyrobów
  • definiowanie oraz nadzór nad standardami jakości w procesie produkcji
  • prowadzenie efektywnych działań w obszarze jakości zgodnie z wymaganiami klienta
  • zarządzanie procesami reklamacji oraz działem serwisu
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wysoka zdolność do podejmowania decyzji

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie poparte długoletnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku
  • wiedza i doświadczenie w dziedzinie zarządzania jakością oraz znajomość powszechnie stosowanych norm jakości jak: APQP, FMEA, PPAP
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność kierowania zespołem; zdolności organizacyjne; motywowania zespołu
  • komunikatywność oraz umiejętność wyznaczania priorytetów
  • asertywność, wykazywanie własnej inicjatywy, samodzielne i solidne wykonywanie swoich obowiązków
  • wysoko rozwiniętą kompetencje nastawienie na klienta

Oferujemy:

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • samodzielne stanowisko, decyzyjność i uprawnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • pakiety benefitowe

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się