Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Jakości

  • Lubartów, lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji lidera w Polsce i Europie Środkowej w produkcji i dystrybucji produktów użytku domowego poszukuje kandydatów do pracy w centrali firmy w Lubartowie na stanowisku

    Miejsce pracy: Lubartów
    (nr. Ref. KDJ)

    Główne zadania:

    • Zarządzanie procesami jakości w firmie oraz podległym zespołem pracowników działu jakości;
    • Zapewnienie efektywności funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością wg. norm ISO 9001, zasad HACCP, BRC;
    • Nadzorowanie procesu kontroli wyrobów prowadzonego przez kontrolerów jakości (dostaw, wyrobów w toku produkcji i wyrobów gotowych)
    • Prowadzenie szkoleń dla personelu firmy z zakresu SZJ i GMP/GHP;
    • Zarządzanie audytami wewnętrznymi, reprezentowanie organizacji podczas audytów zewnętrznych, kontroli organów nadzorujących;
    • Nadzór nad wymaganiami prawnymi z zakresu bezpieczeństwa produktów, ocena zgodności dokumentacji bezpieczeństwa produktów, opracowanie dokumentacji jakościowej, zlecanie badań laboratoryjnych;

    Zależy nam by Kandydata cechowała:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Praktyczna znajomość norm, standardów z zakresu zarządzania jakością;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość pakietu Ms Office ze szczególnym naciskiem wykorzystanie Excela;
    • Odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie;
    • Zaangażowanie oraz nastawienie na rozwój osobisty;

    Oferujemy:

    • Bardzo ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie;
    • Możliwość zdobywania doświadczeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Jasne reguły i prostą ścieżkę rozwoju;
    • Stabilne zatrudnienie oraz miłą atmosferę pracy;
    • Motywacyjny system wynagrodzeń;

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, listu motywacyjnego) z zaznaczonym symbolem referencyjnym klikając w przycisk Aplikuj teraz
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.