Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Jakości

Mondi Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Mszczonów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Mondi Warszawa Sp. z o.o.

Tarczyńska 98

Mszczonów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami zachodzącymi w obszarze zapewnienia jakości
  • Nadzór nad realizacją procedur zapewnienia jakości, ich planowanie i rozwój
  • Nadzór nad niezgodnościami oraz działaniami korygującymi
  • Opracowywanie dokumentacji zapewnienia jakości
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Szkolenie pracowników z zagadnień z zakresu wymagań jakościowych
  • Walidacja procesów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – zarządzanie jakością, inżynieria produkcji, pokrewne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale zapewnienia/kontroli jakości w firmie produkcyjnej, doświadczenie w branży opakowań będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z Systemami Zarządzania
  • Bardzo dobra znajomość systemu MS Office
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i profesjonalną, rodzinną oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, ZFŚŚ, wczasy pod gruszą, bony, paczki.
  • Wsparcie i pomoc doświadczonego zespołu,
  • (Do)finansowanie szkoleń,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Specjalizujemy się w produkcji różnych typów opakowań oraz papieru. Rekrutujemy do dywizji produkującej opakowania z tektury falistej, praktycznie z każdej gałęzi przemysłu, w tym eCommerce. W Polsce mamy 6 dużych fabryk i jesteśmy liderem rynku. Tak, formalnie Mondi to duże korpo, ale działamy jak nie-korpo.

Świat naszych klientów jest różnorodny: eCommerce, FMCG, duże produkty jak meble czy AGD lub ciężka liga jak opakowania przemysłowe, np. do motoryzacji. Opakowania tekturowe, które będziesz, to więcej niż opakowanie na produkt klienta. To także procesy pakowania, magazynowanie, logistyka. To sprawia, że świat opakowań jest tak fascynujący. Przynajmniej naszym zdaniem. Będziesz pracować ze specjalistami z obszaru sprzedaży, obsługi klienta, jakości czy produkcji. Działamy jak drużyna, bo najlepsze efekty przynosi praca zespołowa –To także praca, w której jest się od kogo uczyć. Na zdolnych i ambitnych pracowników czeka możliwość rozwoju talentów w wewnętrznym programie Next Gen. https://www.mondigroup.com/en/sustainability/action/2021/a-skilled-and-committed-workforce/austria/developing-next-generation-leaders-in-mondi-plants-and-mills/

Kierownik Działu Jakości, Tarczyńska 98, Mszczonów