Oferta pracy

Kierownik Działu Jakości

Ruukki Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łukowska 7, Oborniki
    Oborniki, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Ruukki Polska Sp. z o.o.

Łukowska 7

Oborniki

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem jakości w celu osiągnięcia zakładanych wskaźników,

  • Odpowiedzialność za statystyczną analizę procesu oraz wdrażanie działań korygujących

  • Kontakt z klientem w celu ustalania wymagań jakościowych oraz prowadzenie procesu reklamacji,

  • Koordynacja projektów doskonalących w obszarze jakości,

  • Kontrola oraz nadzór nad spełnianiem norm jakościowych,

  • Zapewnienie szkoleń dla pracowników w aspektach zarządzania jakością,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane o profilu technicznym,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, preferowane w branży budowlanej;

  • Znajomość aspektów systemu zarządzania jakością ISO 9001;

  • Samodzielność, dyspozycyjność oraz komunikatywność.

  • Wysokie umiejętności przywódcze.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Pracę w zespole doświadczonych profesjonalistów, oraz wsparcie z ich strony w okresie adaptacji,

  • Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym, odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy,

  • Pakiet socjalny, opieka medyczna, rozbudowany ZFŚS,

  • Pogłębianie wiedzy w zakresie wykonywanych obowiązków.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy