Oferta pracy

Kierownik Działu Jakości

POZBUD T&R S.A.O firmie

  • Oborniki, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kierownik

POZBUD T&R S.A. to polski producent okien drewnianych, który od ponad 30 lat doskonali technologię budowy stolarki. Firma wykorzystuje najnowsze maszyny do obróbki i lakierowania drewna. Inwestycje w park maszynowy spowodowały, że firma dysponuje jedną z najnowocześniejszych fabryk w Europie.

Słonawy k/Obornik

  • Opis stanowiska:

- zarządzanie Działem Jakości w zakładzie produkcyjnym i nadzór nad pracą
  podległego personelu

- tworzenie polityki jakościowej firmy

- raportowanie o wadach występujących w produktach

- czynne uczestnictwo w kwalifikowaniu dostawców we współpracy z innymi działami

- zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi

- prowadzenie polityki jakościowej wśród pracowników – prezentacje na temat
  powstawania wad i kosztów z nimi związanymi

- przeprowadzanie szkoleń pracowników produkcji w zakresie jakości

  • Wymagania:

- minimum pięcioletnie doświadczenie w dziale jakości

   - kreatywność i zdolność do twórczych działań

   - analityczne myślenie i samodzielność w działaniu

   - dobra organizacja pracy

   - praktyczna znajomość narzędzi zapewnienia jakości

   - odpowiedzialność

- mile widziana wiedza techniczna z zakresu konstrukcji stolarki budowlanej i/lub
  technologii obróbki drewna.

powyżej 4 lat
  • Oferujemy:

- umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin, w dynamicznie rozwijającej się firmie

- narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy