Oferta pracy

Kierownik działu jakości

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad standardami jakościowymi i prawidłowym funkcjonowaniem Systemu Zarządzania Jakością

  • Konstruowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości

  • Zapewnienie najwyższej jakości produkowanych komponentów

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i nadzór nad wdrażaniem działań korygujących

  • Współpraca z międzynarodowymi klientami, reprezentacja firmy

  • Aktywny udział w procesach reklamacyjnych

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości

  • Opracowywanie informacji i analiz z zakresu działalności departamentu zapewnienia jakości

  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane w firmie z branży motoryzacyjnej)

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość procesów jakościowych oraz narzędzi jakościowych (mile widziane 8D, APQP, FMEA, PPAP)

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Łatwość interakcji, pewność siebie, duże umiejętności komunikacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów i umiejętności wielozadaniowości, duże poczucie odpowiedzialności.

  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości

  • Znajomość programów typu ERP oraz arkusza kalkulacyjnego

Pracodawca oferuje

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Samochód służbowy

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów premium

  • Realny wpływ na strategię jakości

  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze