Ta oferta pracy jest nieaktualna od 307 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Jakości

  • Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-11-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA BORYSZEW

    Grupa Boryszew to jedna z największych, notowanych na giełdzie polskich grup przemysłowych o zasięgu międzynarodowym. Zatrudniamy ponad 9000 osób w 14 krajach, na 4 kontynentach.Jesteśmy dumni z naszego ponad 100-letniego doświadczenia. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca, nie boimy się odważnych rozwiązań.
    top

    Boryszew Tensho Poland, wchodzący w skład Grupy Boryszew Automotive Plastics, to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z plastiku dla branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ostaszewo (pow. toruński)

    Opis stanowiska:

    • kompleksowe zarządzanie procesem jakości
    • współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy jakości produkowanych wyrobów
    • nadzór nad wdrażaniem specyficznych wymagań klienta zewnętrznego
    • czynny udział w audytach wewnętrznych i wdrażanie działań doskonalących zgodnie z ich wynikami
    • inicjowanie działań mających na celu podnoszenie świadomości jakościowej pracowników
    • bieżący kontakt z klientami w zakresie procesów jakościowych, reklamacji itp.
    • nadzorowanie, analizowanie oraz raportowanie wskaźników jakościowych
    • zarządzanie podległym zespołem

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
    • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w branży automotive min. 3 lata
    • znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
    • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) oraz angielskiego
    • ponadprzeciętna znajomość narzędzi i norm jakościowych, w szczególności VDA 6.3 oraz Formel Q
    • umiejętność podejmowania decyzji
    • umiejętność zarządzania zespołem
    • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • udział w ciekawych, nowych projektach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”