Kierownik Działu Jakości - Pełnomocnik Systemów Jakości

  • Puławy, lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-03-21
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-04-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurohansa Sp. z o.o.

    Firma EUROHANSA Sp. z o.o. jest polskim producentem słodyczy wytwarzającym swe smakołyki już od 1989 roku.

    Miejsce pracy: Puławy

    Opis stanowiska:

    • Organizacja pracy podległego zespołu (2-3 osoby).
    • Koordynacja bieżącej kontroli jakości surowców, opakowań i gotowych produktów.
    • Identyfikacja i analiza problemów jakościowych oraz ich eliminowanie.
    • Kontrola higieny i stanu sanitarnego na terenie zakładu produkcyjnego.
    • Jakościowy nadzór nad procesem produkcyjnym.
    • Nadzór nad dokumentacją związaną z surowcami, wyrobami, materiałami pomocniczymi i w zakresie jakości.
    • Ścisła współpraca z działem produkcji, technologicznym, magazynem oraz działem handlowym.
    • Obsługa reklamacji i prowadzenie dokumentacji w tym zakresie.
    • Opracowywanie bieżącej dokumentacji systemowej (atesty, specyfikacje).
    • Obsługa Audytów klientów, wypełnianie kwestionariuszy klientów.
    • Audyty dostawców i czynny udział w procesie kwalifikacji i oceny dostawców.
    • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur i zapisów  w strefie produkcyjno magazynowej.
    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością.
    • Opracowanie procedur, instrukcji, formularzy i aktualizacja księgi jakości, procedur jakości i instrukcji IFS.
    • Nadzór nad certyfikacją.
    • Wdrażanie wszystkich uregulowań dotyczących procesów zarządzania jakością określonych w dokumentacji.
    • Szkolenie pracowników z zakresu dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych oraz zasad zrozumienia wdrażanych Procedur i działań korygujących.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na w/w stanowisku w branży spożywczej.
    • Wykształcenie wyższe.
    • Znajomość systemów zarządzania jakością: zgodnych ze standardami IFS.
    • Uprawnienia audytora wiodącego lub wewnętrznego.
    • Znajomość prawa w zakresie produkcji żywności i znakowania środków spożywczych.
    • Znajomość dokumentacji technicznej w przemyśle spożywczym i umiejętność jej tworzenia.
    • Samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność, systematyczność.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Szkolenia aktualizujące wiedzę.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eurohansa Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Letniej 10-14  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

    Informujemy, że Administratorem danych jest Eurohansa Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Letniej 10-14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.